Skip to Content

Rendamax - максимальні можливості вашого вибору!

Rendamax - визнаний фахівець з виробництва конденсаційного опалювального обладнання.
 
Завод заснований в 60-х роках 20 століття. Виробництво Rendamax знаходиться в місті  Керкраде, розташованому на півдні Нідерландів.
 
Наприкінці 2001 року × Rendamax приєднався до італійського концерну  Group, що дало нові можливості для успішного росту і розвитку.
 
У всіх європейських країнах  Rendamax представлений компаніями-дилерами Ariston Thermo Group і незалежними дистриб'юторами.
 
Rendamax - утримується лідируючихпозиціях впроваджуючи сучасні наукові розробки і технології.
 
Технологічне лідерство і абсолютна якість Rendamax - об'єктивні переваги в даному сегменті ринку. Вищий рівень наукових досліджень і процесів виробництва підтверджено відповідністю стандарту ISO 9001: 2000.
 
Rendamax виробляє обладнання для центрального опалення, прямого нагріву води для потреб гарячого водопостачання та нагріву води в басейнах, яке з'єднує в собі ефективне нагрівання при низькому споживанні енергії.
 
Всі конструкції котлів × Rendamax, використовують інноваційну Pre-mix технологію і модулюють теплову потужність від 15% при середньорічному ККД досягає 110%.
 
Основа цих конденсаційних котлів - проточні теплообмінники з запатентованими оребреними трубками з легованої титаном нержавіючої сталі, що дозволяє значно знизити обсяг котельної води і вагу самих котлів. Охолоджуваний водою пальник підтримує низькі температури згоряння газу, значно знижуючи їх. Котли відповідають найжорсткішим європейським вимогам щодо обмеження викидів в навколишнє середовище.
 
Малі габарити, мінімальний рівень шуму і відсутність вібрацій - наші переваги.
 
Rendamax - технічно вірне і економічно виправдане рішення для дахового виконання котелень!