Skip to Content

Переваги котлів Rendamax

07.09.2012
Проточні високошвидкісні котли з оребреним теплообмінником і пальником попереднього змішування мають ряд істотних переваг в порівнянні з традиційними ємнісними котлами з надувним пальником:
 
1. Висока швидкість потоку води через теплообмінник (2,1 м / сек.) Робить можливим забезпечення виносу твердих частинок, що містяться в теплоносії за межі котла (відсутність механічних відкладень в теплообміннику). А так же звести до мінімуму утворення накипу і, як наслідок, забезпечити практично постійний ККД котла протягом тривалого періоду експлуатації.
 
2. Мала ємність котлів забезпечує невеликий обсяг системи теплопостачання, що дозволяє звести до мінімуму витрати на хімводопідготовку (використовувати установки малої продуктивності). Потенціал, як матеріал теплообмінника, робить його вельми стійким до електролітичної корозії і дії конденсату димових газів. 
 
3. Висока сервісо- і ремонтопридатність, що є наслідком раціональної конструкції котла і його теплообмінника. 
 
4. Теплообмінник повністю протистоїть тепловому удару. Завдяки "плаваючій" установці в каркасі котла, в теплообміннику вииключені механічні напруги, викликані стисненнями і розтягненнями від нерівномірного нагріву, що призводять до швидкого старіння металу теплообмінних поверхонь (топки, димогарні труби і трубні дошки) жаротрубних котлів, утворенню в них тріщин і розривів.
 
5. Завдяки тому, що шибер регулювання подачі вторинного повітря перекриває топку котла при простої, практично виключені теплові втрати котла в режимі гарячого резерву.
 
6. Малоємносна конструкція теплообмінника робить його цілком вибухобезпечним. 
 
7. Застосування гідравлічного роздільника (стрілки) між котельним контуром і контуром системи опалення виключає вплив змін гідравлічних параметрів системи на контур котла. А також впливу котлового насоса на контур споживачів.
 
8. Можливість котла забезпечити модульований режим роботи, дозволяє підвищити середньорічний ККД котельної установки (до 93%), а також зменшити теплові втрати при пусках котла.
 
9. На відміну від традиційних, у котлів виробництва фірми Rendamax зведена до мінімуму ймовірність виходу котла в аварійний режим через перегрів в результаті теплової інерції теплообмінника.
 
10. Велика глибина модуляції роботи пальника дозволяє використовувати двокотлову котельну установку в більшості котелень. У зв'язку з тим, що можливий невеликий відбір потужності з котла 20-25% (наприклад: літній режим роботи на ГВТ), що дозволяє спростити гідравлічну схему котельні.
 
11. Вельми низькі шумові характеристики і відсутність вібрації при роботі котлів, завдяки застосуванню пальників атмосферного (інжекційного) типу, дозволяє застосовувати дане обладнання в більшості проектних рішень, насамперед у дахових котельнях на житлових будинках, а також на адміністративних і виробничих будівлях. І при цьому не приймати заходів щодо усунення шуму. 
 
12. Завдяки горизонтальному виходу патрубків гідравлічного підключення, немає проблем при заміні котлів в котельнях. Виходи патрубків у ємнісних котлів спрямовані вгору, тому заміна котлів в котельнях з даним типом котлів практично неможлива.
 
13. Інжекційна (атмосферний пальник котла не дає вібрацій. Наддувні пальники ємнісних котлів є джерелом сильних вібрацій (через обертання електродвигуна і вентилятора), які вона передає тілу котла. Двигун пальника закріплений консольно на котлі.
 
14. Атмосферний пальник забезпечує стійку роботу котла при падінні тиску газу до 6 мбар. При цьому він не виходить з ладу, так як виконаний з жаростійкого титанового сплаву.
 
15. У зв'язку з відсутністю необхідності установки поділу теплообмінника, спрощуються гідравлічні схеми, і здешевлюється комплектація котельні (немає теплообмінників, менший тиск і, відповідно, електрична потужність насосів).
 
16. Завдяки зменшенню об'єму системи зменшується обсяг розширювальних баків і продуктивність ХВП.
 
17. Невелика вага котлів дозволяє не вживати заходів по посиленню перекриттів, несучих конструкцій і фундаментів будівель.
 
Мала вага і габарити, а також розбірна конструкція дозволяють монтувати котли на перекриттях існуючих будівель при організації дахової котельні. Тобто котли даного типу досить актуальні при реконструкції, коли стоїть завдання оснащення існуючого будинку дахової котельні. А також при необхідності будівництва котельні на панельних будинках і будинках, не розрахованих на експлуатацію з додатковим навантаженням на даху.

Все статті