Skip to Content

Лідер інноваційних та енергозберігаючих технологій

Rendamax - провідний спеціаліст з виробництва опалювального обладнання з високим ККД, головним чином сконцентрованого на ринку центрального опалення та водонагріву.

Завод заснований в кінці 60х років в результаті закриття шахт в провінції Limburg (Нідерланди).

Rendamax наприкінці 2001, приєднався до італійського світового лідера в галузі виготовлення обладнання для центрального опалення Ariston Thermo Group, що ставить компанію Rendamax на центральні позиції в даній області і дозволяє й надалі розширювати її успішну стратегію для росту.

Rendamax - провідний, конкурентоспроможний виробник високоякісного обладнання для систем центрального опалення з високим ККД - а також обладнання для прямого нагріву води, диференціює себе через розвинені та інноваційні технології.

Створюючи довгострокові стійкі відносини і витримуючи технологічне лідерство Rendamax займає провідне положення в даному сегменті ринку. 

Задоволення споживача і абсолютна якість - завдання, якими керується наша фірма.
 
Rendamax має сертифікат Міжнародної Організації по Стандартизації ISO 9001: 2000, що гарантує найвищий рівень стандартів управління на всіх стадіях наукових досліджень, продажів і процесів виробництва.
 
Наші дослідження зосереджені на досягненні максимальних стандартів в ефективності, індустріалізації та впливу на навколишнє середовище, таким чином розвиваючи інноваційні продукти, які гарантують нашу конкурентоспроможну перевагу протягом наступних років.
 
Виробництво Rendamax знаходиться в м. Kerkrade, розташованому на півдні Нідерландів, де зосереджені всі наукові дослідження, виробництво, логістика, технічна підтримка та продажу. У всіх європейських країнах Rendamax представлений компаніями-представниками Ariston Thermo Group і / або незалежними дистриб'юторами. 

Продукція

Rendamax розвиває і виробляє обладнання для центрального опалення і обладнання для нагріву води, яке поєднує в собі ефективне нагрівання з найвищим ККД, вкрай низьке споживання енергії з найменшим впливом на навколишнє середовище.
 
Котли компанії Rendamax складаються з теплообмінників проточного типу, що дозволяє значно знизити вагу котлів і зробити їх ідеальним варіантом для установки їх в дахові котельні.
 
Всі вироблені котли Rendamax, засновані на інноваційній технології і модулюють теплову потужність між 15% і 110%, унікальній концепції для Європи з безліччю очевидних переваг для користувача.
 
Основа цих конденсаційних котлів - проточні теплообмінники з запатентованими оребренними трубками з нержавіючої сталі. Охолоджуванийводою пальник гарантує низькі температури згоряння, значно знижуючи викиди Nox що, робить котли Rendamax екологічно безпечними.

Існуюча лінійка котлів складається з:

Серія R30, настінні котли, складається з 4 моделей конденсаційних котлів типу pre-mix, з високим ККД (109%), укомплектованих теплообмінниками з нержавіючої сталі, з потужністю в межах від 45-120 кВт, для використання в системах центрального опалення.
 
Серія R40 NEW, настінні котли нової серії, складається з 4 моделей конденсаційних котлів типу pre-mix, високим ККД (109%). Теплообмінники виготовляються з нержавіючої сталі, з потужністю в межах від 65-150 кВт, з можливістю підключення в каскад до 16 котлів.
 
Серія R600, що складається з 7 моделей конденсаційних котлів типу pre-mix, c високим ККД (110%), укомплектованих теплообмінниками з нержавіючої сталі, з потужністю в межах від 142-539 кВт, для використання в системах центрального опалення й для прямого ГВП.
 
Серія R3400, що складається з 10 моделей конденсаційних котлів типу pre-mix, c високим ККД (100%, 104%, 108%), укомплектованих теплообмінниками з нержавіючої сталі, з потужністю в межах від 600-1850 кВт, для використання в системах центрального опалення.
 
Протягом процесу виробництва дотримуються найвищих стандартів якості, які постійно перевіряються. Всі котли поставляються повністю зібраними, перевіреними і готовими до встановлення.